Kurumsal1973 yılında Kamer Mefruşat adı altında kurulan ve daha sonra 1989 yılında Kampeks Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak perde sistemleri konusunda faaliyet gösteren köklü ve Ürün çeşitliliği ile sektöründe lider bir firmadır.

Stor Perde ,Zebra Perde, Plise Perde, Düet Perde, Alüminyum Jaluzi Perde,Dikey Perde, Katlamalı Perde, Tirajlı Perde, Japon Perde, Screen Perde ,Ahşap Stor Perde, Ahşap Jaluzi Perde, Winter Garden Sistem,Sunzip Dış Cephe Perde, Sunslats Dış Cephe Perde,Motorlu Kutulu Katlamalı Sistem ve Projeksiyon Perde ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

Akıllı ev sistemlerine uyumlu motorlu perde sistem ve otomasyonları konusunda kaliteli markalarla çalışmaktadır.

Kampeks, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerine destek vermektedir.


VİZYONUMUZ
Sürekli ve gelişen müşteri memnuniyeti ilkesi gelişmiş teknolojiyi kullanarak ürün yelpazesi ve müşteri isteklerini geliştirerek, verimliliğimizi arttırarak, yurt içi sektörde aranan bir marka olma ışığında, yurt dışına açılmak ve modern perde sistemlerini daha ileriye taşımaktır.

MİSYONUMUZ
Modern perde sistemleri konusunda kalite yönetimi ışığında sürekli iyileştirme faaliyetlerini günlük yaşamın bir parçası haline getirerek müşteri beklentilerini tam olarak karşılamak, yurt içinde sektörün lider kuruluşu olmak ve yurt dışı pazarlarına açılmaktır.